• OZNAM

• Na základe nariadenia Regionálneho úradu zdravotníctva, oddelenie Hygieny detí a mládeže v Košiciach a so súhlasom zriaďovateľa Vám OZNAMUJEME, že od 18.12.2023 do 22. 12. 2023 bude základná škola z dôvodu vysokej chorobnosti detí a výskytu ochorenia Covid - 19  ZATVORENÁ !!!!

Od 25.12. 2023 do 5.1. 2024 nasledujú vianočné prázdniny, vyučovanie začína dňom  8.1. 2024 ( pondelok).  Akcie " Súťaž o vianočnú ozdobu" a " Vianočná burza" ktoré boli naplánované sa zrealizujú v januári po nástupe detí do školy.

Vážení rodičia, zákonní zastupcovia,

všetkým prajeme pokojné sviatky a hlavne veľa zdravia a spokojnosti.

• Vianočné trhy v Košiciach

• Vianočné trhy sa tradične konajú v pešej zóne na Hlavnej ulici. Spolu sme sa prešli hlavnou ulicou pozreli si tohoročný vianočný strom, adventný veniec pri Urbanovej veži a zvone. Nakoniec sme sa posilnili sladkým koláčikom v cukrárni AIDA.