• Vianočná burza

• Vianočné sviatky sú tie najkrajšie v roku a tradične tento predvianočný čas patrí našej školskej burze. Minulý rok sme zorganizovali pre žiakov vianočnú burzu, ktorej cieľom bolo priblížiť čarovný odkaz vianočných sviatkov, obdarovanie blízkeho človeka, priateľa. Pre veľký úspech si túto vianočnú burzu zopakujeme dňa 19. 12. 2023 na 4-tej vyučovacej hodine. ( úlohou detí je vyrobiť darčeky a potešiť spolužiakov, minimálny počet 5 ks, ale čím viac tým lepšie 😘)

Vianočná burza urobila radosť aj žiakom, aj učiteľom.

• Vianočná súťaž 🪩

• Milí rodičia a žiaci,

keďže sa nám blíži čarovný mesiac

December, pripravili sme si pre Vás súťaž !!!

Vyrob si v pohodlí domova vianočnú ozdobu, ktorá bude zdobiť náš vianočný stromček v našej škole. Kreativite sa medze nekladú, využi svoje šikovné prsty a pomoc rodičov. Hotové výrobky môžete nosiť do školy od 7.12. 2023 do 18.12. 2023. Súžaž  sa uskutoční 18. 12. 2023 na poslednej vyučovacej hodine (platí to pre všetký rocníky). Prvé tri miesta budú odmenené peknými cenami.

Tešíme sa na veše výrobky :)

• Vianočné pečenie 🍪🥨

• Každoročne si spestrujeme vianočnú atmosféru pečením v našej čajovni.

Nezabudnúť na výbavu naši malí pekári  👩‍🍳👨‍🍳!!!

• HO-HO-HO

Milé deti už som na ceste k Vám

a niečo pre Vás mám.

Čakajte ma dňa 6.12.2023 vo Vašej škole

v Nižnej Kamenici.

Teším sa na Vás :)

Váš Mikuláš

Naše deti netrpezlivo čakali na jeho príchod pripravení zaspievať a zarecitovať básničku. Mikuláš prišiel aj so svojimi pomocníkmi. Mikuláš ich odmenil balíčkom sladkostí. V mene všetkých žiakov ĎAKUJEME:

Mikulášovi ( p. Gajdošovi)

Čertovi ( p. Kapušanskému)

Anjelovi ( p. Petrovej)

Rodičovskému združeniu za financovanie balíčkov.

• Testovanie pohybových predpokladov

• Cieľom projektu testovania pohybových predpokladov žiakov je informovať rodičov o stave pohybových predpokladov dieťaťa. Testovali sa žiaci prvých a tretích ročníkov ZŠ.

• Škola v prírode Zelený breh- Sigord

• Dňa 23-27.10. 2023 sme sa zúčastnili krásneho nezabudnuteľného pobytu v škole v prírode na Sigorde. Získali sme tam nové poznatky, dozvedeli sme sa nové zaujímavosti, zažili kopec zábavy pri spoločenských hrách, alebo v prírode na turistikách.